Na zakázku

Hledáte originalitu a kvalitu? Potřebujete poradit, kreativně naladit, či dotáhnout nápad do konečné podoby? 
POP – PAP pro vás vytvoří produkt z papíru na míru!

Náš tým tvoří ilustrátoři, grafici, designéři, animátoři, lektoři i literáti. Disponujeme však nejen šikovnými výtvarníky, ale také multifunkčním tiskařským zázemím i knihařskou dílnou. Proto se vedle vydavatelské činnosti soustředíme také na pořádání tematických workshopů a využití papíru v oblastech jako jsou PR a marketing.

V případě zájmu nás kontaktujte.

Knihařská dílna

Na základě vašich požadavků vyrobíme knihu, diář, či skicák v libovolném nákladu a v maximální kvalitě. Ovládáme klasické typy knižních vazeb (od lepené V2, přes šitou V8 s pevnými deskami, až k japonské vazbě, či leporelu). Disponujeme knihařskou dílnou s profesionálním vybavením a řemeslně zručnými pracovníky.) 

Grafické studio

Potřebujete kreativního ilustrátora pro vaši knihu, či schopného grafického designéra, který bude ochoten naslouchat vaší představě? Máte již danou firemní identitu, ale chcete oživit stávající podobu propagačních materiálů?  Potřebujete konzultaci při tvorbě nového loga, vizitek, informační brožury, apod.? Naši grafičtí designéři, ilustrátoři i animátoři Vám rádi poskytnou své služby v oblasti grafického designu, ilustrace a interaktivní grafiky.

Kompletní grafické i knihařské služby

Hledáte originální prezentační materiál pro vaši firmu? Nechcete rozesílat online přání, či PDF pozvánky, ale překvapit a potěšit vaše klienty, či zaměstnance ručně dělaným papírovým dárkem s vaším logem a osobním věnováním? Po individuální konzultaci vám rádi vymyslíme a vyrobíme merkantilie z papíru na míru.

Výtvarné workshopy

Organizujete veřejné akce nebo pracujete s dětmi a chcete rozšířit jejich dovednosti, rozvinout jejich fantazii a vést je k takzvanému „DIY“? Náš tým tvoří také zkušení lektoři, kteří učí děti i dospělé různým výtvarným technikám. Ve vámi zvolený termín a na vybraném místě účastníkům zajistíme veškeré pomůcky a povedeme výtvarný workshop na různá témata. Věnujeme se technice akvarelu, šablonovému tisku, výrobě razítek, knižní vazbě, letteringu, sketchingu i práci s papírem. Obohaťte váš program kreativní aktivitou!