POP - PAP vznikl z lásky ke knihám a papíru.

Jsme tým výtvarníků a přátel. Pro vaši i naši zábavu tvoříme obrazové knihy a papírové výrobky, které vás budou bavit i zdobit. Zakládáme si na tom, aby každý titul byl unikátní, dělaný ručně a v malém nákladu. Naše knihy jsou zážitkem nejen ze čtení a prohlížení, ale také na dotek!

Zatímco nové technologie rychle zastarávají, papír je stále populární médium. Staňte se skrze něj součástí rozmanitých her a příběhů.

Zkuste je a hrajte si! Zažijte jedinečné papírové dobrodružství s POP – PAP knižní kolekcí!

Kdo za tím stojí:

MgA. Marcela Konárková (leader a designer)
Public Art company s.r.o. (technologie a výroba)

a další...

Yelena Demidová (ilustrace, propagace)
Martina Nožičková (ilustrace, propagace)
Alžběta Burešová (animace)
studio Soudva (grafický design)
Lenka Kohoutová (ilustrace)
Renáta Žáková (ilustrace)
Olga Yakubovskaya (ilustrace)
Lukáš Csicsely (text)
Jakub Kadlec (textová korektura)

Studio

Milujeme papír a oceňujeme nespočet možností, jak s ním pracovat. Přemýšlíme nad jeho funkčností i estetikou. Je pro nás ideálním médiem pro vytvoření unikátního díla, které může zdobit, těšit a sloužit různým účelům. Proto se vedle vydavatelské činnosti soustředíme také na pořádání tematických workshopů a využití papíru v oblastech jako jsou PR a marketing. 

Náš tým tvoří ilustrátoři, grafici, designéři, animátoři, lektoři i literáti. Disponujeme však nejen šikovnými výtvarníky, ale také multifunkčním tiskařským zázemím i knihařskou dílnou.

Hledáte originalitu a kvalitu? Potřebujete poradit, kreativně naladit, či dotáhnout nápad do konečné podoby? POP – PAP pro vás vytvoří produkt z papíru na míru!

více informací na: marcela@pop-pap.cz

Spolupráce

  • Česká televize – Vytvoření pop-up knihy pro film (2017)
  • Raul! – Vytvoření papírového foto rámečku, jako pozvánky pro účastníky Jizerské 50 (2017)
  • Pardubický zámek – Vytvoření pop-up informační brožury (2017 – 2018)
  • workshopy – akvarelová ilustrace (Knihex, 2017), Stencil drawing (Vnitroblock, 2017), Pop-up ilustrace (základní školy a knihovny ČR, 2016–2017)